Вікно у світ

 Люди припиняють мислити, коли припиняють читати.
                                                                                               Дені Дідро 
Улюблені книги відомих людей
Не віриш рекомендаціям подруг та консультантам у книжкових крамницях? Хочеш дізнатися, що читають зірки культури, науки та спорту? Пропонуємо добірку улюблених книг успішних особистостей.
Письменник та король жахів Стівен Кінг
Улюблена книга: Вільям Ґолдінґ «Володар мух»
Роман про дітей, які опинилися на безлюдному острові після авіакатастрофи. Показ деградації людського суспільства під впливом цивілізації й спроби автора віднайти природу зла.
Оскароносний актор Леонардо Ді Капріо
Улюблена книга: Ернест Хемінгуей «Старий і море»
Повість-притча про боротьбу старого рибалки Сантьяго з велетенською рибою. Основна думка в книзі: «Людину можна знищити, але не можна перемогти».
Успішний футболіст Девід Бекхем
Улюблена книга: Гарпер Лі «Вбити пересмішника»
Цей роман про дитяче сприйняття світу, пригоди, дорослішання й расову дискримінацію. Оповідь ведеться від імені шестирічної доньки адвоката – Всевидька.
Дизайнерка одягу Оксана Караванська
Улюблена книга: І. Ільф і Є. Петров «Дванадцять стільців»
Перший радянський бестселер про пригоди авантюриста Остапа Бендера, який намагався знайти стілець із захованими в ньому коштовностями. Що з цього вийшло – читай у романі.
Актор і пірат у душі Джонні Депп
Улюблена книга: Джек Керуак «У дорозі»
Автобіографічний роман про подорож друзів Сала Парадайза та Діна Моріарті Америкою. А ще – про дух свободи, нічні посиденьки та дорогу як стиль життя.
Фронтмен гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук
Улюблена книга: Сенека «Моральні листи до Луцилія»
Збірка листів-порад, роздумів про сенс життя, дружбу та етику, яка, на його думку, є джерелом пізнання світу та людини в ньому.
Авторка серії книг про «Гаррі Поттера» Джоан Роулінг
Улюблена книга: Джейн Остін «Емма»
Іронічний роман про панну Емму Вудхаус, яка любить сватати усіх навколо та не вірить, що колись сама одружиться. Чи зможе дівчина закохатися та чи помиляється вона у своїх шлюбних прогнозах? Про це та інше читай на сторінках цієї книги.
Папа Римський Франциск
Улюблена книга: Данте «Божественна комедія»
Поема зі шкільної програми про подорож Данте в потойбічний світ. Читай, якщо хочеш дізнатися, кого зустріне поет в останньому колі пекла та яка, на його думку, основна таємниця життя.
Засновник компанії «Tesla Motors» Ілон Маск
Улюблена книга: Джон Рональд Руел Толкін «Володар перснів»
Роман-трилогія в стилі фентезі про те, як братство гобітів, ельфів, гномів, людей та чарівників хочуть знищити Перстень Влади, борються з Сауроном, орками й іншими злими істотами.


Комментариев нет:

Отправить комментарий